ЧОМУ ВАЖЛИВА КОНСОЛІДАЦІЯ НАЦІЇ«Ніколи не згине той народ, який

                                                                 збагнув причини своїх поразок»

           Ми, етнічні українці, пращури яких споконвічно жили і розвивались на цих, Богом дарованих нам багатющих землях, сьогодні у 2017 році, живучі в своєї національної держави, для свого національного захисту, збереження і розвитку мусимо об’єднуватись у національну спільноту. Що це? Нонсенс! Чому так?

Тому що ми, древній народ, який зараз має назву – українці –  унікальний за своєю культурною різноманітністю етнос русинів-лемків, гуцулів, бойків, подніпрянців і.т.п. – внаслідок агресивних політик інших народів, що прагнули володіти нашими національними багатствами та користуватися ними для свого збагачення, за тривалий час страшних грабувань і колонізації нещадно знищувався. Форми нищення були різні, як і їх засоби: воєнні, економічні, політичні, лінгвістичні, культурні, освітньо-інтелектуальні, морально-етичні і навіть світоглядні. Шляхи нищення від фізичного до морально-етичного розкладу мали на меті прибрати українців з їх історичного ореолу. Для того щоб вони ніколи не могли відродитися як єдина нація і заявити про свої владні права на цю землю і своє право жити в ній своїм національним способом життя, розвиваючись і користуючись своїми багатствами на свою користь.

Сьогодні в «умовно звільненій, умовно незалежній» національній державі українців, яка наче б то отримала свободу, продовжує точитися, як тепер її називають, «гібридна війна». Вона розв’язана і свідомо ведеться проти українців національними меншинами яким вдалося зайняти в державі впливові посади використавши те, що в постколоніальній Україні, проводилася політика усунення етнічних українців від ключових державних посад і органів управління. Вони продовжили політику бувшої метрополії, організовуючи політичний, економічний, культурний, лінгвістичний, морально-етичний, науково-освітній, психологічний етноцид українців. Вони приватизували всі гілки державної влади і цілі отраслі народного господарства які мали забезпечувати суверенітет національної держави. Після чого розв’язали олігархічно-кланову війну за перерозподіл між собою територій впливу і доступу до національних багатств українців і почали вже фізичний етноцид української нації розв’язавши воєнні дії на Сході.

Так що ж робити нам, етнічним українцям, для збереження себе як унікального національного етносу в цій страшній ситуації яка склалася в нашому рідному домі? Чи нам змиритися і приректи себе на зникнення, як зникли з мапи землі цілі народи?

Відповідь одна – гуртуватись і вести активну національну діяльність в усіх напрямках життєдіяльності суспільства: політичному, економічному, соціальному, культурному, інформаційному, науково-освітньому, релігійному, захисту нації.

Ми звертаємося до всіх етнічних українців по всій Україні і в усьому Світі. Ви повинні знати правду і розуміти що в нашому рідному домі, в якому ми з Вами, за Божої ласки народилися, відбувається етноцид українського народу, в які б одежі він не рядився! Будь які висловлювання і дії щодо реалізації українцями прав на свою національну державу, наштовхуються на агресивні дії з боку владних національних меншин які продовжують політику знищення національної державності України. Ці дії приховано і вже неприховано у формі воєнної агресії підтримують їхні національні держави. Українці змушені гинути в олігархічно-клановій війні захищаючи державу в якій не мають ніяких можливостей щодо захисту своїх національних інтересів. Під патріотичними гаслами, національні меншини через своїх представників у всіх гілках влади  національної держави українців, створюють собі можливості розширювати там своє представництво і обмежувати доступ до них етнічним українцям. А щоб цього не було видно, вони прибрали графу національність в Паспортах громадян, створюючи наче б то безнаціональну спільноту. Та озираючись навколо, ми українці бачимо, як гуртуються національні меншини в етнічні громади і, використовуючи наш національний бюджет для своєї підтримки, діють для укріплення своїх позицій в Україні, а в окремих випадках, як з Росією, діють вже неприховано, в інтересах своїх національних держав.

Для будь якої національної держави найвищою цінністю є її етнічна нація що іі заснувала. Бо ця нація і створювала державу в особі її державних органів для свого захисту і захисту своїх національних багатств і інтересів. Представникам цієї нації мають належити ключові державні посади в усіх гілках влади щоб вони могли діяти в інтересах українського народу.

Українці мріяли про таку державу і сторіччями боролися а неї. Ми не нацисти, що вивищувались над іншими народами, не фашисти що вдавалися до нищення інших націй.

      МИ, УКРАЇНЦІ, НАЦІЯ ЯКА ХОЧЕ СЕБЕ ЗБЕРЕГТИ І ПРОДОВЖИТИ.

МИ ХОЧЕМО ЖИТИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ. БУДУВАТИ З УСІМА НАЦІЯМИ ВЗАЄМОВИГІДНІ І ДОБРОЗИЧЛИВІ СТОСУНКИ НАЗОВНІ І ПОРЯД З СОБОЮ. ТОМУ НАМ ПОТРІБНА НАША – САМОСТІЙНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА – Україна, ЗА ЯКУ МИ БОРЕМОСЯ ДО СИХ ПІР.

                                   ГУРТУЙМОСЯ УКРАЇНЦІ!Залишити відповідь