Витоки національної державностіТериторія країни Україна – одна з найбагатших за своїм ресурсним і економічним потенціалом в Європі. Історично наші землі, надра, потужні економічні можливості та самі люди  ставали об’єктами нестерпних бажань володіння ними для владних еліт сусідніх держав. Тому український етнос, давно усвідомивши себе єдиним народом, багато віків боровся за право утворення своєї самостійної національної держави, яка потрібна була йому для захисту і збереження себе як унікального народу, створення умов для реалізації свого права на вільне життя та розвиток, в межах земель свого споконвічного розселення і проживання.   Продовжити читання “Витоки національної державності”Самостійна Українська Держава            Україна – найбагатша за своїм ресурсним і економічним потенціалом країна. Всю свою історію вона страждала від того, що її землі, надра, потужні економічні можливості та роботящі люди, які складали український етнос  ставали об’єктом нестерпних бажань володіння ними для владних еліт сусідніх держав.

Продовжити читання “Самостійна Українська Держава”ЧОМУ ВАЖЛИВА КОНСОЛІДАЦІЯ НАЦІЇ«Ніколи не згине той народ, який

                                                                 збагнув причини своїх поразок»

           Ми, етнічні українці, пращури яких споконвічно жили і розвивались на цих, Богом дарованих нам багатющих землях, сьогодні у 2017 році, живучі в своєї національної держави, для свого національного захисту, збереження і розвитку мусимо об’єднуватись у національну спільноту. Що це? Нонсенс! Чому так?

Продовжити читання “ЧОМУ ВАЖЛИВА КОНСОЛІДАЦІЯ НАЦІЇ”ПРО НАРОДОВЛАДДЯДля Московської метрополії 90-х років зміна політичного ладу України означала втрату повного контролю над її багатствами і управлінням. Тому вона, маючи повністю підконтрольні їй органи управління тодішньої УРСР і скориставшись цим, закріпила в начебто “вільній” Україні владу Рад (фактично владу окремих людей, які, отримавши владні повноваження, використовують їх в інтересах себе і своїх угруповань), замість прописаного в Декларації про державний суверенітет нового устрою НАРОДОВЛАДДЯ ( системи безпосереднього управління українського народу) . Продовжити читання “ПРО НАРОДОВЛАДДЯ”ОСЯГНУТИ, ЗРОЗУМІТИ І ПЕРЕМОГТИ       Україна завмерла на перехресті в стані невизначеності. Вона прислухається до рухів, які відбуваються всередині неї, водночас напружено вдивляється в зовнішню реальність, щоб зрозуміти що коїться там, навкруги. Продовжити читання “ОСЯГНУТИ, ЗРОЗУМІТИ І ПЕРЕМОГТИ”